Ters100
http://ters100.dinozoruz.com
Müzik Yeniden
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

TwnO

Tolgahan Sönmez (Bass Gitar)

Edirne'de 1985 yılında doğan Tolgahan müzik kariyerine 2003 yılında Edirne'de başladı. Daha sonra Kütahya'ya gelerek burada kurulan Bonzai Grubuna katılarak müzik kariyerine devam etti. Şu an 2006 yılında kurdukları Ters100 Grubuyla birlikte çalışmalarına devam etmektedir...China

Cem Cengiz (Lead Gitar & Back Vokal)

Liseden bu yana gitar sempatizanı olan Cem çeşitli lise gruplarında caldıktan sonra Kütahya'ya geldiğinde 2005 yılında kurulan 5Gram ve 2006'da kurulan ekibinde Tolgahan'ın da olduğu Bonzai grubunda yer almıştır. Şuan müzik hayatına Kurmuş oldukları Ters100 grubuyla devam etmektedir...Uygar Cem Arda (Battery)

Balıkesir'li olan Uygar , Lisede kurduğu gruplarda baterist olarak yer almıştır. Kütahya'ya geldiğinde ise 2 sene boyunca müzikten uzak bir yaşam sürdürdükten sonra şans eseri Tolgahan ve Cem'le tanışarak Ters100 grubuna dahil olmuştur...Ufuk Şen (Ritim Gitar)

Ordu doğumlu olan Ufuk'un gitarı hayatına sokması üniversiteyi kazanmasıyla başlamıştır.
Tolgahan ve Cem'in teklifi üzerine Ters100 grubuna dahil olmuştur...Cansu Yiğit (VokaL)

İstanbul'da yaşayan Cansu lisede kurdukları çeşitli gruplara vokallik yapmıştır. 2005 yılında Kütahya'ya gelen Cansu 2006 yılında Ters100 grubuna vokal olarak dahil olmuştur..